Insulation wool

Mineral wool

WEŁNA IZOLACYJNA, WEŁNA MINERALNA internetowy sklep budowlany - Atrakcyjna oferta najważniejszych producentów budowlanych wełen izolacyjnych. Znajdziecie tu Państwo produkty potentatów: ROCKWOOL, ISOVER, URSA, PAROC, STEICO, KNAUF, ale również przedstawicieli oferujących ekologiczne wełny THERMO-HANF, ISOLENA, HERAKLITH, THERMAL CERAMICS i wielu innych. Wszystko w perfekcyjnej formie i doskonałych cenach.

Bolix - system ociepleń HD tynk silikonowy SIT-P

Bolix - system ociepleń HD tynk silikonowy SIT-P

Bolix

Category: Plasters

product #: 24317

Priceunit price 310,68zł379,80złfor package   1.00 packagesales unit

PriceNET 310,68zł379,80zł PriceGROSS 382,14zł467,15zł

Add to cart Order multiples of: 1

Out of stock

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Bolix SIT-P – tynk silikonowy z efektem perlenia. Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Jest ekstremalnie odporny (szczególnie z klejem KD) na uderzenia oraz na niekorzystne warunki
zewnętrzne jak wiatr, promieniowanie UV, ozon, kwaśne deszcze. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy surowców posiada większą trwałość, niespotykaną hydrofobowość, co wpływa na zdolność samoczyszczenia elewacji. Składnik sytemu dociepleń HD Platinum, który to sytem charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną, nadzwyczajną wytrzymałością mechaniczną dzięki zastosowaniu podwójnej siatki w warstwie zbrojącej. Produkt posiada dokumenty dopuszczające do stosowania zgodnie z przeznaczeniem.


Technical data

amount in box:
30 kg
application temperature range:
5 - 25 °C
bulk density:
1,8 kg/dm³
expenditure:
2,2 - 2,5 kg/m2,
granulation:
1,5 mm
granulation:
kasza mm
thickness:
1,5 mm

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Bolix