Insulation wool

Mineral wool

WEŁNA IZOLACYJNA, WEŁNA MINERALNA internetowy sklep budowlany - Atrakcyjna oferta najważniejszych producentów budowlanych wełen izolacyjnych. Znajdziecie tu Państwo produkty potentatów: ROCKWOOL, ISOVER, URSA, PAROC, STEICO, KNAUF, ale również przedstawicieli oferujących ekologiczne wełny THERMO-HANF, ISOLENA, HERAKLITH, THERMAL CERAMICS i wielu innych. Wszystko w perfekcyjnej formie i doskonałych cenach.

Paroc - płyta CGL 20 cy

Paroc - płyta CGL 20 cy

Paroc

Category: mineral rock wool - Paroc

product #: 10391

Priceunit price 16,50zł22,40złfor m²   2.88 sales unit

PriceNET 47,52zł64,51zł PriceGROSS 58,45zł79,35zł

Add to cart Order multiples of: 33

Out of stock

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Lamelowa płyta sufitowa PAROC CGL 20cy to niepalna izolacja z wełny kamiennej do istniejących i nowych sufitów piwnicznych i garażowych. Przy użyciu lameli sufitowych można w łatwy sposób zaizolować sufity, stworzyć dobrą absorpcję dźwięku i zwiększyć bezpieczeństwo pożarowe między piętrami. Izolacja z przyklejonych lameli ze ściętymi krawędziami tworzy warstwę podkładową dla końcowych zapraw sufitowych. Na widoczną warstwę zagruntowanych lameli nakłada się farbę nawierzchniową metodą natryskową. Sztywna, ogniochronna płyta lamellowa z wełny kamiennej o wysokich właściwościach izolacyjności cieplnej. Charakteryzuje się prostopadłym ułożeniem włókien względem powierzchni czołowych. Jest ona jednostronnie zagruntowana i ma ścięte krawędzie boczne.

Zastosowanie

Niepalna, płyta z wełny kamiennej do izolacji cieplnej, ogniowej i akustycznej stropów garaży, piwnic i przejazdów, wykonywanych w systemie bezsiatkowym. Do montażu nie są wymagane łączniki mechaniczne oraz siatki zbrojone


Technical data

compressive strength:
≥ 20 kPa
declared thermal conductivity λ:
0,037 W/mK
diffusion resistance µ:
1
fire classification - reaction to fire:
A1
length:
1200 mm
water absorption:
< 1 kg/m2
width:
200 mm
Number of cubic meters per pallet:
95,04 m²
number of packages on a pallet:
33
number pieces in packaging:
12
size:
50 mm

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Paroc