Insulation wool

Mineral wool

WEŁNA IZOLACYJNA, WEŁNA MINERALNA internetowy sklep budowlany - Atrakcyjna oferta najważniejszych producentów budowlanych wełen izolacyjnych. Znajdziecie tu Państwo produkty potentatów: ROCKWOOL, ISOVER, URSA, PAROC, STEICO, KNAUF, ale również przedstawicieli oferujących ekologiczne wełny THERMO-HANF, ISOLENA, HERAKLITH, THERMAL CERAMICS i wielu innych. Wszystko w perfekcyjnej formie i doskonałych cenach.

Paroc - płyta Linio 10

Paroc - płyta Linio 10

Paroc

Category: mineral rock wool - Paroc

product #: 27395

Priceunit price 16,11zł17,10złfor m²   4.32 sales unit

PriceNET 69,60zł73,87zł PriceGROSS 85,60zł90,86zł

Add to cart Order multiples of: 24

Out of stock

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Płyta PAROC Linio 10 jest niepalną izolacją na bazie wełny kamiennej, zastosowaną jako warstwa ociepleniowa ścian z cienko warstwowymi tynkami fasadowymi w istniejących bądź nowych budynkach. Płyta fasadowa posiada doskonałą izolacyjość cieplną oraz wytrzymałość mechaniczną. Nie gromadzi wilgoci i nie reaguje na zmiany temperatury. Stosując płytę fasadową można w łatwy sposób stworzyć gładką powierzchnię bazową do zaprawy tynkarskiej w przypadku nierównych powierzchni ściany nośnej. Jednocześnie, poprawia ona izolacyjność akustyczną i zwiększa bezpieczeństwo przeciwpożarowe ściany zewnętrznej. Płyty należy przyklejać na ścianie stroną z czerwonymi znaczkami i mocować do ściany zewnętrznej łącznikami mechanicznymi.

Sztywna, ogniochronna płyta o zaburzonym układzie włókien z wełny kamiennej, o wysokich właściwościach izolacyjności cieplnej.

Zastosowanie

Niepalna płyta z wełny kamiennej do izolacji cieplnej i akustycznej otynkowanych ścian zewnętrznych, wykonywanych metodą lekką mokrą (BSO). Znakowana czerwonymi znaczkami na powierzchni przyklejanej do podłoża ściennego.


Technical data

declared thermal conductivity λ:
0,036 W/mK
diffusion resistance µ:
1
fire classification - reaction to fire:
A1
length:
1200 mm
water absorption:
< 1 kg/m2
width:
600 mm
Number of cubic feet in a package:
4,32 m²
Package Quantity:
24 item
size:
50 mm

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Paroc