Paroc - płyta WAS 25tb

Paroc - płyta WAS 25tb

manufacturer: Paroc

Category: mineral rock wool - Paroc

product #: 3798

Order multiples of: 24 Add to cart
price-list
net unit price
11,68zł
for
discount price
net unit price
9,99zł
for
minimum trading quantity
the amount of product
7.20
unit
trading
7.20
total price
net list price
84,10zł
for 7.20
total price
discounted net price
71,93zł
for 7.20
price-list
gross unit price
14,37zł
for
discount price
gross unit price
12,29zł
for
minimum trading quantity
the amount of product
7.20
unit
trading
7.20
total price
gross list price
103,44zł
for 7.20
total price
gross discount price
88,47zł
for 7.20

Product description

Płyta ścienna PAROC WAS 25tb to niepalna izolacja z wełny kamiennej do istniejących i nowych wentylowanych ścian zewnętrznych. Izolacyjna płyta ścienna może być też stosowana jako warstwa zewnętrzna w systemie dwuwarstwowym w połączeniu z inną warstwą izolacji termicznej o niskiej gęstości. Stosując system dwuwarstwowy można stworzyć szczelną izolację termoochronną zapobiegającą powstawaniu mostków termicznych i poprawiającą efektywność cieplną ściany. Płyta ścienna pokryta jest warstwą włókna szklanego w kolorze czarnym, co sprawia, że doskonale nadaje się ona do wentylowanych fasad szklanych.

Zastosowanie

Izolacyjna płyta z wełny kamiennej, jednostronnie pokryta czarnym welonem z włókna szklanego, stosowana w fasadach wentylowanych. Może być używana w różnego rodzaju elewacjach budynku (blacha, kamień, szkło itp.) ocieplonych metodą lekką, suchą ze szczeliną wentylacyjną. Stosowana jest w systemie jednowarstwowym lub dwuwarstwowym(jako ochrona przed wiatrem). Płyta z welonem przezroczystym jest oznaczona jako PAROC WAS 25t.

Wytrzymałość

Niezmienność reakcji na ogień przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
Niezmienność oporu cieplnego przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego


Technical data

declared thermal conductivity λ:
0,033 W/mK
fire classification - reaction to fire:
A1
length:
1200 mm
width:
600 mm
Number of cubic meters per pallet:
172,80 m²
number of packages on a pallet:
24
size:
30 mm

Attachments